Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Kjære Kjell,
Du var en fantastisk svigerfar, som alltid stilte opp for oss. Så utrolig snill og god. Jeg er så takknemlig som fikk bli kjent med deg, og at du fikk oppleve å være farfar for Mons. Du vil bli dypt savnet.
Kjære pappa,
Du som alltid va der for oss adle, som heiv det du hadde i hendene for å heller hjelpa oss. Nå e' du ikkje lengre blant oss. Vinden har tatt deg med videre. Du har vind i seilå, på vei mot ein evighet. Der, på den andra siå e eg sikker på at du finne fred i rolige sjø, ein evige beine vei.
Takk for din godhet, raushet og for at du aldri sa nei. Takk for at me alltid konne regna med deg.
Takk for den tiå du va med oss!
Og om me kjenner gråt og gru,
og saknad sår.
så må me lerkesongen tru,
som lovar vår.
(Arne Garborg)
Sindre.
Takk for at du alltid var så hyggelig og imøtekommende hver gang vi møttes! Takk også for at du tok så godt imot vår datter, Maria, som ble din svigerdatter! Du vil bli savnet!
May Brith og Helge, Julie
Tusen takk Kjell for måten du tok i mot meg når jeg kom inn i Buøy IL. Så utrolig snill, hjalp alltid til, gode samtaler og som regel en god kommentar på lur. Hvil i fred.
Snille, gode Kjell. Dette føles så uvirkelig. Du var den beste farfaren barna våre kunne hatt, og du betydde så mye for oss alle. Du vil bli dypt savnet.
Kjell var et varmt og godt menneske som det var lett å sette pris på. Vi er så takknemlige for alle de fine stundene vi fikk dele med ham, og for vennskapet og gleden han ga oss gjennom årene. Vi kommer til å savne ham, og han vil alltid ha en helt spesiell plass i hjertene våre.