Alltid kjekt å snakke med deg. Du er savnet
Trygt i Jesu hånd
Takk for et fint og rørende siste farvel i går, Petter.❤️ Det var en god og verdig avskjed. Midt i det triste var det så godt å dele varme minner og stå sammen med alle de gode kameratene og vennene dine.❤️ Du vil bli dypt savnet. Hvil i fred.
Du er savnet.
Hvil i fred!
Å seile videre - alltid
Dear family and friends
Please accept my deepest and most heartfelt condolences on the passing of Petter. He was a beautiful soul, so kind, and down-to-earth. It was an honor to have known him
In moments like these, I find comfort in these lines, which remind me so much of her spirit:
'I am a thousand winds that blow,
I am the diamond glints on snow...'
My thoughts and prayers are with friends and family.
Håper du finner din Angie, i himmelen,sammen med Helge, mamma, og pappa.
Angie og Wild horses,Rolling Stones,
And I wont'forget to put roses on your grave,dine favoritter.
Takj for gode minner petter
Takk for mange fine stunder på Torsdagsmiddagen gjennom mange år. Alltid glimt i øyet, noe å fortelle og klar for en spøk. Hvil i fred.
Kondolerer så mye ❤️ Petter var skikkelig snill og greier
Han var alltid hyggelig og koselig alltid kjekt praten med Petter han var alltid rettigheter og tørt står frem åpenhet og alltid forbilde alle sammen alltid hyggelig ble invitert på besøk fikk alltid god mat og vist frem kjærlighet og omsorgsfulle til alle sammen hvil i fred
Jeg vil gjerne send omtanke og medfølgende til familie og jeg sender kjærlighet og omsorgsfulle og god klemmer og et varmt hjerte 😍😍
Min gode venn Petter. Ein god mann Heggeli så uvant at du er borte har veldig gode minner fra deg Petter var ein mann som på mangen område han var veldig flink i og noen ganger hadde han et smil på lur og morsomme og hadde mangen fine samtaler som jeg husker mangen fine minner jeg har fra Petter han er god person hvil i fred min gode venn minnene vil leve videre og jeg har støtta deg når du trengte det samme han gjorde med andre rip hvil i fred hilsen din gode venn Bjørnar
Vi minnes Petter med stor varme. Han var et tvers igjennom sosialt menneske, en som alltid tok seg tid til å slå av en prat og spre litt hverdagsglede. Selv om han etter hvert trengte den firhjuls scooteren sin for å komme seg rundt, var han alltid ved godt mot. «Frisk og rask,» kunne han si om seg selv, med det gode humøret som var så typisk for ham.
Vi husker spesielt godt da vi kjørte forbi ham for et par måneder siden, da han var på vei til Fontenehuset. Vi stoppet bilen og gikk ut for å snakke med ham. Den stunden glemmer vi ikke – han ble så ufattelig glad for at vi stoppet opp, og smilet og samtalen satt løst. Det er akkurat slik vi vil huske Petter: smilende, engasjert og full av livslyst.
Petter vil bli savnet. Hvil i fred.
Kjære gode Petter.
Det led mot aften, din sol gikk ned.
Din smerte stilnet og du fikk fred.
Vi unner deg hvile, men savnet er stort.
Hvil i fred
Kjære Alice. Kondolerer med far din. Petter var et fint og godt menneske som eg blei kjent med gjennom torsdag middagen til Kirkens Bymisjon i st Petri I Stavanger. Eg og Petter hadde mange gode og fine samtaler der i løpet av mange år. Vi trefftes og på andre ting som vi gikk på og hadde det veldig fint i samme som venner. Petter kommer til å bli savnet i bymisjonen og ellers der han gikk. Lyser fred over Petters minne. ❤️
Dette var trist. Vi forsto du slet litt med helsen, men du var ofte på farten. Hvil i fred
Du var en god mann
Takk for vennskapet vårt. ❤️ Det var alltid så koselig å besøke deg, sitte sammen og høre på musikk. 🎶 Gleden du viste over artistene og sangene smittet over på oss andre, og det var imponerende å høre deg fortelle historiene bak låtene. Noen ganger stemte du i og sang høyt, eller spilte luftgitar med herlig engasjement.
Du satte utrolig stor pris på besøk og sosialt samvær, og du hadde dine faste treffsteder med venner og bekjente. Du var alltid full av planer og ideer for ting du ville gjøre. Jeg husker godt da jeg målte opp gardin- og teppelengder for deg, før vi dro av gårde og handlet både det og klær.
Da du fikk scooteren din, ga det deg en ny frihet til å komme deg rundt på egen hånd. Du var jo vant til bil i alle år, så det ble litt uvant i starten, men du ga ikke opp.
Takk for alt du var, og for alle de gode minnene vi har sammen. 🌹
Bobby likte også utrolig godt å få være med på besøk. 🐾
En siste hilsen fra alle oss på Fontenehuset Stavanger